Novinky

VÝSLEDKY DISCIPLÍN KŘÍŽENECKÉ HOBBY ZÁVODY 2016

VÝSLEDKY DISCIPLÍN KŘÍŽENECKÉ HOBBY ZÁVODY 2016

Pleasure mládež

ČÍSLO JEZDEC/KŮŇ BODY POŘADÍ
13. Fidlerová Andrea - Wild Fire Dee 61 b. 2.
14 Nová Michaela - Rockys Less Dee 58 b. 3.
15. Pavlasová Renata - Magic Blackandwhite 69 b. 1.

Pleasure open

ČÍSLO JEZDEC/KŮŇ BODY POŘADÍ
29. Vajkaiová Martina - Míňa 58 b 6.
22. Malinová Lenka - Keween 62 b. 4.
23. Jaborníková Daniela - Isabela Star 63 b. 3.
24. Juzek Petr - Mr. Skips Dee 62 b. 4.
32. Aufrichtigová M. - Nat From Red Village 68,5 b. 1.
13. Nová Michaela - Rockys Less Dee 67 b. 2.
34. Tarantová Kateřina - Cachar 55 b. 7.

Horsemanship Mládež

ČÍSLO JEZDEC/KŮŇ BODY POŘADÍ
14. Pavlasová Renata - Magic Blackandwhite 9 b. 3.
13. Nová Michaela - Rockys Less Dee 13 b. 1.
15. Fidlerová Andrea - Wild Fire Dee 13 b. 2.
12. Skljarenková Laura - Ima Doc Marc 7 b. 4.

Horsemanship Open

ČÍSLO JEZDEC/KŮŇ BODY POŘADÍ
15. Fidlerová Andrea - Wild Fire Dee 14 b. 1.
24. Juzek Petr - Mr. Skips Dee 6 b. 8.
25. Řeháčková Pavlína - Levi Daker Bar 7 b. 6.
23. Jaborníková Daniela - Isabela Star 8 b. 5.
32. Aufrichtigová M. - Nat From Red Village 13 b. 2.
31. Jaborníková Helena - Isabela Star 9 b. 4.
29. Vajkaiová Martina - Míňa 7 b. 6.
13. Nová Michaela - Rockys Less Dee 11 b. 3.

Trail s vodičem

ČÍSLO JEZDEC/KŮŇ BODY POŘADÍ
3. Těšínská Viktorka - Láska 67 b. 1.
1. Bělohlávek Jan - Love Sweet Bar 66 b. 2.
2. Tikalová Emma -Míňa 58 b. 3.

Trail mládež

ČÍSLO JEZDEC/KŮŇ BODY POŘADÍ
10. Bernasová Kateřina - Luck 65 b. 4.
11. Mertlová Eliška - Láska 68 b. 3.
16. Šandová Alžběta - Luck 60 b. 5.
17. Hreusová Nela - Láska 57 b. 7.
13. Nová Michaela - Rockys Less Dee 71 b. 2.
15. Fidlerová Andrea - Wild Fire Dee 72 b. 1.
14. Pavlasová Renata - Magic Blackandwhite 58 b. 6.

Trail Open

ČÍSLO JEZDEC/KŮŇ BODY POŘADÍ
26. Muška Jakub - Luky 47 b. 14.
33. Juzková Michaela - Lů Vilín 51 b. 13.
21. Beran Jiří - TK Dualittle Jess 54 b. 12.
30. Žižková Štěpánka - Nino Sweet Bar 57 b. 10.
24. Juzek Petr - Mr. Skips Dee 60,5 b. 5.
25. Řeháčková Pavlína - Levi Daker Bar 62,5 b. 4.
23. Jaborníková Daniela - Isabela Star 60,5 b. 5.
32. Aufrichtigová M. - Nat From Red Village 68,5 b. 3.
22. Malinová Lenka- Keween 54,5 b. 11.
29. Vajkaiová Martina - Míňa 59 b. 7.
31. Jaborníková Helena - Isabela Star 59 b. 7.
27. Beranová Alena - Indy Coonie Jess 58 b. 9.
13. Nová Michaela - Rockys Less Dee 69,5 b. 2.
15. Fidlerová Andrea - Wild Fire Dee 71 b. 1.
28. Bělohlávková Darina - Limetree Adventure 42 b. 15.

Pole Bending open

ČÍSLO JEZDEC/KŮŇ ČAS 1 ČAS 2 POŘADÍ
26.Muška Jakub - Luky 47,84 34,25 3.
33.Juzková Michaela - Lů Vilín 30,52 30,95 2.
21.Beran Jiří - TK Dualittle Jess 53,63 36,79 5.
24.Juzek Petr - Mr. Skips Dee 26,22 26,63 1.
27 Beranová Alena - Indy Coonie Jess D D 6.
32.Aufrichtigová M. - Nat From Red Village 45,55 35,44 4.

BarrelRace open

ČÍSLO JEZDEC/KŮŇ ČAS 1 ČAS 2 POŘADÍ
27.Beranová Alena- Indy Coonie Jess 28 27,62 9.
29.Vajkaiová Martina - Míňa 25,89 24,43 7.
24.Juzek Petr - Mr. Skips Dee 20,5 20,04 2.
21.Beran Jiří - TK Dualittle Jess 22,63 21,69 5.
33.Juzková Michaela - Lů Vilín 0 20,49 3.
26.Muška Jakub - Luky 21,15 20,75 4.
14.Pavlasová R. - Magic Blackandwhite 21,93 22,9 6.
35.Pánková P. - Magic Blackandwhite 19,78 20,75 1.
32.Aufrichtigová M. - Nat From Red Village 25,9 24,5 8.,

SLÁVA VÍTĚZŮM,ČEST PORAŽENÝM
NENÍ DŮLEŽITÉ VYHRÁT, ALE ZŮČASTNIT SE.

Díky moc Vám všem.

https://scontent.fmad3-1.fna.fbcdn.net/t31.0-8/14115451_1109402149127473_1308034547907238265_o.jpg